Tencent Gaming Buddy İndir Windows 10

Windows 10 için Tencent Gaming Buddy İndirmesini arıyorum, burada size oyununuzun keyfini çıkarabilmeniz için indirmeyi veriyorum. 

tencent gaming buddy

Tencent gaming buddy

ŞİMDİ İNDİRİN

Siz de PUBG oynuyor musunuz? Oyunu oynarken gerçekten herhangi bir sorun yaşamazsınız, değil mi? Perde arkasında nasıl olacağını bilmenize izin verin. Şimdi Tencent Gaming Buddy ile PC’de PUBG Mobile oynayın . Özellikle PUBG mobil oynamanız için tasarlandı, akışla oynamak için size büyüleyici grafikler ve deneyim kazandıran şeydir.

Tencent Gaming Buddy İncelemesi: Özetle

Tencent Gaming Buddy, dev bir Çinli şirket olan Tencent tarafından geliştirilen ücretsiz ve gelişmiş bir Android emülatörüdür . PC oyuncularının doğru ve mobil oyunun çok optimize edilmiş sürümüne erişmeleri için oluşturuldu. DLC paketlerini, ödülleri, arkadaş yönetimini ve çok daha fazlasını oyunun çevrimiçi sürümünde de alacaksınız.

tencent gaming buddy

Tencent gaming buddy

Tencent tarafından geliştirilen bu emülatör basit ve temiz bir arayüze sahip, tabii ki oyunda teknik destek için beceri gerektirmiyor. Elbette oyun deneyiminizi kendiniz kişiselleştirebilirsiniz.

Oyun yükseldiğinde aldığınız özelleştirme seçeneklerine erişin. Pencere boyutunuzu ayarlayın, kare hızınızı algılayın ve özelleştirerek ekranınızda ardışık kare ve görüntü görüntüsü ayarlamanıza ve ayrıca tahsis edilen RAM’i kontrol etmenize yardımcı olur. Basit bir parmak dokunuşu, işlem için herhangi bir zaman çerçevesi olmaksızın, kontrollerinizi beğeninize göre ve ayrıca istediğiniz zaman optimize etmenizi sağlar. Kanepenizden oyun oynamak ister misiniz? Yapabilirsin.

PC’de PUBG Mobile Oynamak Için Tencent Gaming Buddy’nin Özellikleri

Emülatördeki oyun kumandası özelliği bunu yapmanıza yardımcı olur. Eğer yardımcı birlikte emülatörü oynamak PUBG Mobile , sen ediyorum olmak yaşandığı iyi emülatör inşa için bir cihaza android oyunları .

tencent gaming buddy

Tencent gaming buddy

  1. Sen edilir sağlanan ile özelleştirilebilir klavye kontrolleri sağlayarak pürüzsüz ve esnek oyun .
  2. Oyuncular bakınız bir ekran arasında 2000 piksel aralığı anlamına olduğu ekran ediyorum sahip bir 2K ekran çözünürlüğü .
  3. 12 dil olan mevcut üzerinde oyun ev ekranına için size . Seçenekler gibi İngilizce , Portekizce , Korece , ve birçok daha vardır kullanılabilir için size karşı set bunları göre göre dilin sen olan en rahat ile .
  4. W hile Eğer oynamak android PC’de oyun olurdu olmak yaşandığı bir çok gelişmiş seviyede bir grafik ortaya çıkan çünkü sen yapabilirsiniz geçiş arasındaki nitelikleri – HD , Ultra HD , ve Full HD .

Gameloop For Windows 10’U Nasıl Indirebilirim?

Gameloop for PC, özellikle oyunculara Windows destekli Bilgisayarlarda Android için tasarlanmış oyunları oynamalarına yardımcı olan bir yazılımdır.

tencent gaming buddy

Tencent gaming buddy

Bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayar için Game Loop’u açın, ilk bağlantı Game Loop olacaktır. eğlenceli, üzerine tıklayın. Şimdi bir ekrana bakıyorsunuz – PUBG Mobile. Ekranda gösterilen indirme düğmesine tıklamayın. Bunun yerine, bir indirme düğmesi bulacağınız Game Loop ana sayfasına tıklayın. Öykünücünüzün indirildiğini görüyorsunuz, üzerine tıklayın veya PC’nizin indirilenler bölümünde bulun. Bilgisayarınızın öykünücüyü yüklemesine izin verin. Öykünücüyü açın ve bunu ekranınızda göreceksiniz.

Öykünücünün kurulum sürecini gösteren bir çubuk göreceksiniz. Çubuk% 100 tamamlandığını gösterdiğinde, Android oyunlarını PC’de oynayabilirsiniz .

Tencent Gaming Buddy’nin En Son Sürümünü Nasıl Indirebilirim?

PUBG için resmi bir emülatör olan oyun arkadaşı Tencent , kolayca indirilip kurulabilir. Kurulum için küçük bir pakette sağlanan yazılım android değildir. PUBG emülatör oyununu resmi TGB sitesinden indirebilirsiniz. Sizin için not, işlem için internet bağlantınızı sağlam tutun, yoksa hiçbir yerin ortasında kurulumu kaybedersiniz.

İndirmeye koyduğunuzda, yasal gerekçelerle sizden izin istenecektir. Kabul et’e tıklayın ve indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin. Artık emülatörü başlatabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Tencent Gaming Buddy Hala Mevcut Mu?

Tencent Buddy Oyun şimdi PUBG mobil dahil olmak üzere farklı oyunlar tanıtır Gameloop olarak yeniden pazarlama edilmiştir. Artık diğer birçok oynayabilir pc oyunları da. Game Loop aracılığıyla içerik oluşturucular, oyun endüstrisindeki herkesi birbirine bağlayacak kapalı bir ekosistem oluşturmaya çalıştı. Bilgisayarda android oyunları oynayabileceğiniz Buddy Tencent Gaming yerine Gameloop’u gerçekten arayabilirsiniz .

Sıkça Sorulan Sorular

TGB Download altında çalışan bu oyun sürümünü nasıl güncelleyebilirim?

Oynamaya devam etmek için bir güncelleme gerektirdiğini gösteriyorsa PUBG’yi Playstore’dan güncelleyebileceksiniz.

TGB’yi herhangi bir siteden indirebilir miyiz?
Hayır, Gameloop web sitesi dışında herhangi bir siteden indirmemelisiniz çünkü virüslere neden olur ve cihazınız için tamamen güvensiz hale getirir.
Oyun arkadaşı cihazdan (PC) kaldırılabilir mi?
Evet tamamen. İşlem bu kadar basit – Denetim Masası’na gidin ve Programlar ve Özellikler’i arayın , Bir programı kaldır’ı tıklayın ; TGB’yi seçin ve kaldır’a tıklayın. Daha sonraki adımları izleyin.
PUBG, Grafik Kartı olmadan oynanabilir mi?
Bilgisayarınıza veya Dizüstü bilgisayarınıza bağlıdır, ancak oyunu Grafik kartı olmadan oynayabilirsiniz.
Oyun sırasında meydana gelen bazı gecikmeleri nasıl düzeltebiliriz?

Elbette yukarıda verilen talimatları uygulayabilirsiniz. En basit olanı internet bağlantınızı kontrol etmektir.

PUBG ile İlgili:

Sonuç

PUBG oynamak, çalışmasından sorumlu birçok faktöre sahipti, birçok kullanıcı tarafından bilinmeyecekti. Buddy Tencent Gaming oyunları PC’nize kurmanız ve kullanmanız için kolay bir teknik sunar . Kullanıcıların tavuk yemeği kazanmasını kolaylaştırmak için özelleştirilebilir kontrollere sahip olmak. Oyununuzun gecikmesi veya herhangi bir problem hakkında endişelenmenize gerek yok, sadece başarı için yukarıda verilen adımları izleyin.

Gidip Kazanan – Kazanan, Tavuk – Akşam yemeği anı!

Leave a Comment