Brawl Stars Indir – WİNDOWS 7/8/10 VE MAC İÇİN BRAWL STARS PC (GÜNCELLENMİŞ)

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Sonunda Brawl Stars PC’yi indirebilir ve bu süper bağımlılık yapan video oyunlarını arkadaşlarımızla bilgisayarlarımızda oynayabiliriz.

Şu anda Brawl Stars’ı Windows XP / 7/8/10 ve ayrıca macOS‘ta oynayabilirsiniz.

Brawl Stars’ı PC için Hemen İndirin!

ŞİMDİ İNDİRİN

Brawl Stars, cep telefonları ve tabletler için yapılmış bir oyun olduğu için oyunu doğrudan bilgisayarınızda oynayamazsınız. Bu nedenle, bilgisayarlarımızda bir Android Emulator kullanmamız ve bunun üzerinden Brawl Stars oynamamız gerekiyor.

Düşük kaliteli bir bilgisayarınız varsa ve oyunu sorunsuz oynayıp oynayamayacağınızdan endişeleniyorsanız endişelenmeyin. Bu yazıda, PC için açık ara en iyi ve en hafif Android Emülatörü olan oyunu oynamak için Bluestacks’ı kullanacağız.

Artık birçok oyuncu bana MEMUplay veya Nox gibi diğer Android öykünücüleri yerine neden Bluestacks kullanmaları gerektiğini sormak istiyor.

Yıllardır pek çok Android emülatör kullanıyorum ve Bluestacks’ın Brawl Stars oynamak için şimdiye kadarki en iyisi olduğunu söylemeliyim. Bluestacks’ın beta sürümü ilk olarak 2009’da piyasaya sürüldü ve son sürümü, dünyadaki ilk Android emülatörlerinden biri olan 2011’de yayınlandı. Yıllar sonra, şirket yazılımı çok geliştiriyor. Gördüğünüz gibi, her yıl birçok yeni özellikle büyük güncellemeler yayınlıyorlar. Geçen yıl 3.0 sürümüne sahibiz ve şimdi 4.0 sürümüne sahibiz.

Bluestacks Kullanarak Neden PC’de Brawl Stars Oynamalıyım?

 • Oyunu bilgisayarınıza kurmak ve oynamak son derece kolaydır. Sadece uygulamayı sadece 1 tıklama ile indirip yüklemeniz yeterlidir.
 • % 100 ücretsiz bir uygulama. Herhangi bir ekstra ücret ödemek zorunda değilsiniz.
 • Uygulamanın CPU, RAM ve Ekran Çözünürlüğünü ihtiyaçlarınıza göre kolayca özelleştirebilir, böylece bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde çalışabilir.
 • Süper yüksek performans sağlar. Test ettikten sonra, yeni Samsung Galaxy S9 + ‘dan 6 kat daha hızlı / daha güçlü olduğu kanıtlandı.
 • Özellikle herhangi bir bilgisayarda çalışmak ve donanımdan en iyi şekilde yararlanmaktır.
 • Basit Kullanıcı Arayüzü, Bluestacks’ın bir artılarıdır. İhtiyacınız olan her şeyi ana ekranda bulabilirsiniz. Uygulama yuvası da çok faydalıdır.
 • Bilgisayarda Brawl Stars oynamak için tasarlanmış mükemmel tuş eşleme.
 • Çoklu örnek özelliği, aynı anda birden fazla oyun oynamanıza yardımcı olur.
 • Yerleşik Akış Özelliği: Brawl Stars maçlarınızı Facebook ve Twitch’te tek bir tıklama ile kolayca yayınlayabilirsiniz!

Brawl Stars Bilgisayarınızda / Mac’te Nasıl Oynanır?

1. Brawl Stars Oynamak için BlueStacks’i İndirin:

Öncelikle Bluestacks’ı indirelim!

ŞİMDİ İNDİRİN

Şu anda, Windows XP SP3, 7, 8 ve 10’u desteklemektedir. Mac sürümünü indirmek için aşağıdaki düğmeyi de kullanabilirsiniz. Ancak önce aşağıdaki sistem gereksinimlerini kontrol ettiğinizden emin olun!

minimum sistem gereksinimleri

2. Bluestacks’ı Kurmaya Başlayın

Yeni indirdiğiniz dosyayı açalım ve kurmaya başlayalım!

brawl stars indir

brawl stars indir

Brawl Stars PC’yi yüklemeye başlamak için Şimdi yükle düğmesine basın

brawl stars indir

brawl stars indir

Şimdi yükleniyor…

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Ve bitti! Brawl Stars oynamak için Bluestacks’ı kullanmaya başlamak için Tamamla’yı tıklayın!

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Bunun gibi bir pencere göreceksiniz. Devam etmek ve Google Kimliğinizle oturum açmak için BAŞLAYINIZ’ı tıklayın. Henüz bir Google Kimliğiniz yoksa buradan kaydolun .

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Ve bitti! Blue Stacks kullanmaya başlayın!

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Bunun gibi bir şey açılırsa, KABUL ET’i tıklayın!

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Ana ekranda Google Play Store’a tıklayın

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Ve Brawl Stars’ı arayın!

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Ve Brawl Stars’ı arayın

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Ve bittiğinde açın. Ayrıca oyunun kısa kodunu doğrudan PC Masaüstünüzde bulabilirsiniz, bu da sadece üzerine tıklayıp oyunu istediğiniz zaman açabileceğiniz anlamına gelir! Çok hızlı!

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Oyun kontrol tanıtımı görünecek!

Oyun kontrolleri (İhtiyaçlarınıza uymak istediğinizde düğmeleri değiştirebilirsiniz)

 • Taşı: ASDW
 • Nişan al ve ateş et: Sağ farenizi basılı tutun ve bırakın.
 • Hızlı saldırı için: Basın Boşluğu
 • Süper’i kullanmak için: E’yi basılı tutun ve Sol farenizi hareket ettirin.
Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Ve işte başlıyoruz! PC için Brawl Stars!

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Telefonunuzdaki hesabı yüklemek ve PC’de oynamak için oyun Ayarlarına gidin ve SUPERCELL ID BAĞLA öğesini seçin:

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Supercell ID’nize bağlanın

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Supercell kimliğinizi kullanarak hesabı yükleyin

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Bitti! Artık hesabınızı PC’de oynayabilirsiniz!

PC için Brawl Stars İncelemesi

Bu incelemeyi gönderdiği için Jake’e çok teşekkürler!

Yıllarca, insanların çok oyunculu oyunlardan keyif almasının tek yolu, birbirleriyle aynı odada olmaktı. İnternetin sınırlı kapasitesi vardı, yani arkadaşlarınızla veya ailenizle oyun oynayabilmeniz, eğlencenin tadını çıkarabilmek için aynı cihazı kullanarak fiziksel olarak aynı yerde olmanız gerektiği anlamına geliyordu.

Ancak İnternet bunu büyük ölçüde değiştirdi. Oyunu bilgisayarlarına, telefonlarına veya tabletlerine indirdikleri sürece diğer insanlarla çok oyunculu bir oyun oynayabilmenizi sağladı. Bu, bazılarını tanımıyor olabileceğiniz insanlarla çok eğlenmenizi sağlar.

Brawl Stars Eğlenceye Katılmanıza İzin Verir

Oyunun sunduğu çeşitli senaryolarda savaşabilmeniz veya ilerleyebilmeniz için takımlara, birimlere, istiridyelere ve diğer gruplara katılarak çok oyunculu oyunlar oynamanıza olanak tanıyan şu anda mevcut birçok oyun var. İyi bir takıma sahip olarak kendi becerilerini geliştirmelerine izin verildiği veya birimlerinin kazandığı zaferlerle ek puan ve ödüller kazanabildikleri için birçok oyuncunun sevdiği eğlenceli bir özellik haline geliyor.

En yeni Supercell oyunu Brawl Stars PC bunu sizin için de yapıyor. Bu oyunu gerçekten seveceğiniz bir oyun yapan özelliklerden biridir. Karakterlerinizi ve becerilerini geliştirebilir ve geliştirebilir , aynı zamanda kendinizle aynı hedefler için çalışan diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Hepsinden iyisi, bunu daha da eğlenceli hale getiren farklı çok oyunculu seçenekler var.

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

3v3 Seçeneği

Başlangıç ​​noktası 3’e 3 çok oyunculu seçeneğidir. Bu, takım arkadaşlarınızı alıp gerçek rakiplere karşı savaşmanıza izin verir, bir kazanan tüm fethi alır. Bu savaşta siz ve takım arkadaşlarınız rakibinizi fethetmek için birlikte çalışırsınız ve birbirinizin başarısını artırmak için çeşitli becerilerinizi kullanabilirsiniz. Bu oynamak gerçekten çok eğlenceli ve zamanla oldukça bağımlılık yaratabilecek bir şey bulacaksınız.

The Scramble

Gerçekten seveceğiniz 3v3 seçeneklerinden biri de zorlu savaş. Bu, savaş sırasında ortaya çıkan mücevherleri toplamanıza izin verir. Bu mücevherlerden 10 tanesini alarak, zafere doğru geri sayım başlar, burada her takım diğerini zafere doğru o 10 cevheri tutamayacaklarından emin olmak için zorlamaya çalışır.

10 mücevheri toplayan grup, gerekli hedefe ulaştıkları için savaşı kazanabilecekleri yerlerine aceleyle geri çekilmek için teklif vermeye çalışıyor. Rakip onları durdurmaya çalışıyor, savaşın devam etmesi için mücevherleri alıp götürmeye çalışıyor. Bu son derece eğlenceli ve heyecan verici bir oyun ortaya çıkarır ve bu size bolca keyif verecektir.

10 mücevher toplanan grup evlerine başarıyla geri dönene kadar oyunun gerçekten bir olmadığı gerçeğini seveceksiniz. Rakibinizin hedefe ilk ulaşması durumunda takımınızın yoluna devam etmeye çalışması çok eğlenceli. Kesinlikle çok eğleneceksiniz.

Brawl Stars indir

Brawl Stars indir

Takım Savaşı

Topyekün bir Battle Royale arıyorsanız, tam takım seçeneği gerçekten sevdiğiniz seçenektir. Bu, ekibinizdeki tüm üyelerin rakibinizi tamamen yok etmek ve aldığınız ganimetin bir parçası olarak gelen yüz jetonu kazanmak amacıyla bir rakiple savaşmasını sağlar.

Bu oyuna girmek için her oyuncunun savaşa girmek için 100 jeton vermesi gerekir, bu da kaybedilecek çok şey olduğu anlamına gelir. Buna, savaşa katılmanızı sağlayan bir tür giriş ücreti deyin, nihai amaç galiplere verilen döngü kutusunu toplamaktır.

Her savaştığınızda, galip olacağınızı umarak yüz jetonunuzu riske atarsınız, böylece döngü kutusunu alırsınız. Bu, sizin için madeni paralar, kahraman geliştirmeleri ve karakterinizi daha da iyi hale getirebilecek veya kahramanınız veya kahramanınız için iyileştirmeler satın almanıza izin verebilecek yükseltmeleri içerebilecek çeşitli ödüller içerebilir.

Hem Telefon hem de Bilgisayar Kullanıcıları eğleniyor!

Tüketicilere tanıtılmasından bu yana, bilgisayar için Brawl Stars, özellikle Windows kullanıcıları için bugün piyasadaki en popüler oyunlardan biri haline geldi. Oyunu sadece bire bir modunda keyfini çıkarmak için indirmiyorlar, aynı zamanda dünyanın her yerinden ortaklarla oynamalarını sağlayan çok oyunculu işlevselliği seviyorlar.

Daha önce çok oyunculu oyunları denediyseniz, bunu gerçekten piyasadaki en eğlenceli oyunlardan biri olarak göreceksiniz. İçinde savaşabileceğiniz farklı modlar nedeniyle, farklı senaryoları ve planları, dahil olan ekip çalışmasını ve karakterinizi onu ya da onu yapacak şekillerde geliştirme yeteneğinizi seveceğiniz şekilde bunu başardığını göreceksiniz. onu çok daha güçlü ve çevik.

Supercell uzun süredir yenilikçi ve heyecan verici oyunların yaratıcısıdır, ancak bu en iyisi olabilir. Tasarlanma şekli, harika grafikleri, sezgisel tasarımı ve size diğer oyuncularla oynayabilmenizi sağlaması nedeniyle, bir süre sonra bırakmanın zor olacağını göreceksiniz.

Bir Android kullanıcısı olsanız bile, bir çırpıda indirerek, saatlerce eğlenmeye başlamak için birçok adımdan geçmenize gerek kalmayacak.

Henüz Windows PC için Brawl Stars’ı indirmediyseniz, gemiye binin ve yakında kendinizi bu harika takım savaşlarının tadını çıkarırken bulacaksınız.

Son olarak, şu anda Brawl Stars neredeyse tüm Windows sürümlerini destekliyor. Bilgisayar modeliniz ve Windows sürümünüz ne olursa olsun, oyunu kolayca indirip yükleyebilirsiniz!

Leave a Comment